8november 2010

FlorbalDátum: 9.11. – 11.11. – zápasy v skupine, 16.11. – finále

Čas:

~ skupiny – od 14:00 do 16:30, finále – počas vyučovania

~ čas zápasu: 2 x 10 minút hrubého času, nebude sa prerušovať vôbec, v prípade pokusov o zdržovanie tím bude potrestaný vylúčením na trestnú lavicu

~ prestávky medzi polčasmi a zápasmi – 1 minúta

~ v zápasoch skupine sa nepovoľuje vyžiadať si time-out

Účastníci:

~ II. FG, III. FG, V. FG, I.CDE, II.CDE, III.CDE, IV.CDE, V.A, VI.A, VII.A

~ V tíme môže byť maximálne 10 ľudí (9 hráčov + 1 brankár)

~ Hrať sa bude 4+1

~ Pred každým zápasom musí kapitán odovzdať žiacke preukazy hráčov na stolík – podľa nich sa urobí súpiska

~ V každom tíme môžu byť 2 výnimky – podmienkou je to, že ich ročník nesmie štartovať na turnaji, a musia v šk. roku 2010/11 navštevovať túto školu

~ Každý tím si vopred určí farbu dresov, resp. tričiek rovnakých farieb

~ Do areálu telocvične budú môcť vstúpiť iba ľudia prezutí!!! Pokiaľ sa nájde taký jedinec, turnajová služba má plné právo vyhodiť ho akýmkoľvek spôsobom z haly!!!

~ Topánky si budete môcť odložiť pri vchode

~ Pre hráčov – hrať je povolené iba v obuvi určenej do haly, resp. čistej obuvi, hráč, ktorý nesplní tieto podmienky, sa nebude môcť účastniť hry!!

Rozhodcovia:

~ pískať budú rozhodcovia s platnými licenciami Slovenského Zväzu Florbalu

~ s rozhodcami má právo hovoriť iba KAPITÁN

Tresty:

~ v prípade vylúčenia na trestnú lavicu – trest trvá iba 1 minútu, merať sa začne až od príchodu hráča na trestnú lavicu

~ ak hráč bude toto úmyselne zdržovať, bude potrestaný 5-minútovým osobným trestom

~ vzhľadom na veľkosť haly, priestupok č. 915 (nedovolená vzdialenosť) bude platiť na vzdialenosť 2 metre

Ceny

~ Putovný pohár pre víťazný tím

~ Medaile pre prvé 3 tímy (10ks/tím)

~ Plakety pre najlepšieho hráča skupinovej fázy, najlepšieho hráča finálovej fázy a najlepšieho brankára finálovej fázy – Naj hráč skupinovej fázy sa určí podľa počtu bodov (góly+asistencie), preto sa ich snažte získať čo najviac

Filip Okapal, III.F

ODPORÚČAM PREŠTUDOVAŤ SI ASPOŇ PRAVIDLÁ PRE VOĽNÉ ÚDERY A TRESTY, ABY STE NEBOLI ROZHODCAMI PREKVAPENÍ!!!