MOODLE

Student's Portal

Futbalový turnaj

7november 2011

V najbližších dňoch sa bude konať turnaj a ja pevne verím, že veľa ľudí si nájde svoju cestu na bilingválne do haly a príde povzbudiť svojich spolužiakov.

Tu máte nejaké info:

• Bude sa hrať v utorok, stredu, štvrtok, pondelok, utorok (8. - 15.11.2011)
  •  Hrať sa bude od 14:30 do 16:30 (TU CHCEM UPOZORNIŤ, ABY SA TÍMY PRIPRAVILI TAK, ABY NEMEŠKALI A ABY SME DODRŽALI ROZPIS!)
  •  Finále sa odohrá 16.11.2011 od rána, tu postúpia len najlepší. Viz. pár riadkov dole.
  •  Tímy su za CELÝ ROČNIK, nie za triedy!

Zúčastnení budú :

•  1.-4. ročnik 4GY
  •  Kvinta - Oktáva 8GY
  •  1. - 5. ročnik BG

Dokopy 13 tímov.

• Hrací čas je 2x10 minut hrubého času (čo znamená, že sa čas nebude zastavovať! + 5 minút na polčas).
  • Tímy budú rozdelené do 3 skupín viz. rozpis zápasov.
  • Max. počet hráčov je 9. Aj dievčatá.
  • Hrá sa na celú halu. Bránky budú tie malé, čo poznajú hlavne z dolného gyma. Brankár nemôže chytať rukami. V prípade chytenia bude pískaná penalta do prázdnej brány cez ihrisko.
  • Pískanie bude zariadené hračmi futbalu takže sa nemusíte báť, že to bude pískať amatér :)
  • Ceny sú financované Vilijou a Gymnáziom. Takže štartovné nie je.
  • Prosim rozšírte slovo a povedzte svojim kamarátom, nech tam nie je také to povestné hrobové ticho ako na zápasoch Slovenskej Reprezentácie :)) .
  • Prosím pri vstupe do haly sa prezúvajte!