Záverečné doplnenie zoznamov! Na základe poverenia Okresného úradu, odboru školstva, Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina, Vás pozývame na krajské kolo XXVIII. ročníka Olympiády v anglickom jazyku, ktorú organizuje Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana v Čadci.
Súťaž sa koná dňa 14.02.2018 o 9.00 hod. (STREDA) v priestoroch slovensko-anglickej bilingválnej sekcie pri Gymnáziu Jozefa Miloslava Hurbana v Čadci. Prosíme členov odborných komisií, aby do našej školy prišli aspoň 20 minút pred začiatkom súťaže. Prezentácia účastníkov bude v čase od 8.15 - 8.50 hod.
Súťažiaci sú povinní si doniesť prezúvky.
Upozornenie: Účastníci kategórií A a B, ktorí nedosiahli v okresnom kole minimálny počet bodov 42 a účastníci kategórií C, ktorí nedosiahli v školskom kole minimálny počet bodov 52,5 a body nie sú uvedené na prihláške, nemôžu pokračovať v súťaži v krajskom kole.
Pedagogický dozor
Dozor zabezpečuje vysielajúca organizácia - konkrétna škola.
Občerstvenie bude zabezpečené formou obedu pre súťažiacich, členov komisií a pedagogický dozor.
V prípade chybných údajov v zozname účastníkov kontaktujte 0907 386 452.
Doprava
Doprava bude zabezpečená 2 zbernými autobusmi:
Autobus č. 1
Mesto | Zastávka | Čas odchodu | Poznámka |
---|---|---|---|
Liptovský Hrádok | autobusové nástupište | 5:45 hod. | |
Liptovský Mikuláš | autobusové nástupište | 6.00 hod. | |
Ružomberok | autobusové nástupište | 6:30 hod. | |
Vrútky | autobusové nástupište | 7:10 hod. | (nastupuje Martin a Turčianske Teplice) |
Žilina | autobusové nástupište (10 m od zastávky MHD) | 7:30 hod. | (nastupuje Bytča) |
Autobus č. 2
Mesto | Zastávka | Čas odchodu |
---|---|---|
Námestovo | parkovisko oproti autobusovému nástupišťu | 5:45 hod. |
Trstená | autobusové nástupište | 6:05 hod. |
Tvrdošín | autobusová zástavka Medvedzie | 6:15 hod. |
Dolný Kubín | pred Okresným úradom | 7:00 hod. |
Žilina | autobusové nástupište (10 m od zastávky MHD) | 8:00 hod. |
Kysucké Nové Mesto | autobusová zastávka Radoľa - hlavná cesta | 8:15 hod. |
Zoznam účastníkov KK OANJ – XXVIII. ročník - 14.02.2018
Kategória |
Por. číslo |
Meno a priezvisko |
Škola |
---|---|---|---|
1A |
1 |
Lucia Halčinová |
GMH Trstená |
|
2 |
Monika Novosadová |
Gymnázium Jozefa Lettricha Martin |
|
3 |
Martin Šnauko |
ZŠ Andreja Hlinku RH |
|
4 |
Ondrej Grigeľ |
ZŠ Námestovo |
|
5 |
Sebatián Slocík |
Gymnázium Bytča |
|
6 |
Adam Baliga |
ZŠ Staškov |
|
7 |
Nicolas Tomaniček |
ZŠ Nábrežná KNM |
|
8 |
Alexander Bučo |
ZŠsMŠ Gaštanová Žilina |
|
9 |
Laura Števonková |
Gymnázium P.O.Hviezdoslava DK |
10 |
Lucia Erteľová |
ZŠ Slovenské Pravno |
|
11 | Ondrej Štrkolec | ZŠ Márie Rázusovej-Martákovej, Liptovský Mikuláš | |
|
|||
1B |
1 |
Ondrej Krčula |
Gymnázium Jozefa Lettricha Martin |
|
2 |
Tatiana Kolenová |
ZŠsMŠ Stará Bystrica |
|
3 |
Jakub Ľubek |
ZŠ J. Matúšku DK |
|
4 |
Ema Ursínyová |
ZŠsMŠ Nižná |
|
5 |
Nina Štefúnová |
Gymnázium Bytča |
|
6 |
Laura Bencúrová |
CZŠ sv. Gorazda Námestovo |
|
7 |
Samuel Gibas |
ZŠ Zarevúca RK |
|
8 |
Lucia Karnetová |
ZŠ Nábrežná KNM |
|
9 |
Lea Dafčíková |
SŠ Gymnázium M. Galandu, TT |
|
10 |
Barbora Mekyňová |
ZŠsMŠ Škoslká ZA |
|
11 |
Natália Kubíková |
Gymnázium Liptovský Hrádok |
|
|||
1C |
1 |
Zoe E. Heighway |
ZŠ A. Dubčeka MT |
|
2 |
Lucia Mydliarová |
ZŠ Bystrická cesta 14, Ružomberok |
|
3 |
Jakub Jati |
ZŠ s MŠ Stará Bystrica 680 |
|
4 |
Marie Bracke |
ZŠ Františka Hrušovského, Kláštor pod Znievom |
|
5 |
Kryštof Janík |
ESŠ – Bilingválne evanjelické gymnázium V.Tranovského |
|
6 |
Martin Kulizák |
ESŠ - EZŠ Biskupa Juraja Nošku LM |
|
7 |
Sean Kmeť |
ZŠsMŠ Demänovská LM |
8 |
Pavol Rusko |
ESŠ Martin |
|
9 |
Tamara Balvín |
ZŠ Lietava |
|
10 |
Nikolas Kubáň |
Základná škola s materskou školou SUT, Veľké Rovné |
|
11 | Alexander Hugo Brown | ZŠ Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš | |
12 | Lukáš James Merchant | Súkromná základná škola BellAmos Martin | |
|
|||
2A |
1 |
Tereza Matuchová |
Gymnázium A.Bernoláka, Námestovo |
|
2 |
Athina John |
Spojená škola – Gymnázium M.Galandu, Turčianske Teplice |
|
3 |
Lucia Gintnerová |
Gymnázium sv. Františka z Assisi, ZA |
|
4 |
Ema Barbora Semanoá |
Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok |
|
5 |
Klára Marcová |
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená |
|
6 |
Zuzana Ludviková |
Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin |
|
7 |
Mário Podolan |
Gymnázium, Štefánikova ul. 219/4, Bytča |
|
8 |
Simona Bilská |
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Turzovka |
|
9 |
Tania Faglicová |
Gymnázium P.O.Hviezdoslava DK |
|
10 |
Michal Lehotský |
Gymnázium Jesenského KNM |
11 | Tomáš Kmeť | Gymnázium Liptovský Hrádok | |
|
|||
2B |
1 |
Zuzana Vrábová |
Gymnázium A.Bernoláka, Námestovo |
|
2 |
Laura Kútniková |
Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok |
|
3 |
Matej Viluda |
Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin |
|
4 |
Ela Hofericová |
Gymnázium, Štefánikova 4, Bytča |
|
5 |
Július Sabela |
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Turzovka |
|
6 |
Tomáš Ťapák |
Gymnázium M.Hattalu, Trstená |
|
7 |
Matej Tiso |
Gymnázium, Hlinská 29 ZA |
|
8 |
Andrej Záchel |
Gymnázium P.O.Hviezdoslava DK |
|
9 |
Ivana Gábrišová |
Gymnázium Jesenského, KNM |
10 | Alexandra Frniaková | Gymnázium Liptovský Hrádok | |
|
|||
2C1 |
1 |
Natália Brišová |
SSš Educo Námestovo |
|
2 |
Lucia Halamová |
Bilingválne gymnázium M.Hodžu, Sučany |
|
3 |
Roman Malich |
Gymnázium J.M.Hurbana , CA |
|
4 |
Viktor Sojka |
Evanjelické gymnázium, Martin |
|
5 |
Alex Burgan |
ESŠ – Bilingválne evanjelické gymnázium V.Tranovského |
|
6 |
Viktória Balážová |
Súkromná SOŠ Pro scholaris, ZA |
|
7 |
Nina Marťáková |
Obchodná akadémia Dušana M.Janotu, CA |
|
8 |
Petra Rzeszotová |
Gymnázium Hlinská 29, ZA |
|
9 |
Petra Martikánová |
Gymnázium bilingválne, ZA |
|
10 |
Sandra Košútová |
Súkromné bilingválne gymnázium, RK |
|
11 |
Tomáš Matis |
Gymnázium P.O. Hviezdoslava DK |
12 |
Marek Červeň |
Gymnázium Viliama Paulíniho-Tótha Martin<?p> |
|
|
|||
2C2 |
1 |
Filip Šuška |
Gymnázium A.Bernoláka, Námestovo |
|
2 |
Thomas Philip Heyes |
Gymnázium sv. Františka z Assisi, ZA |
|
3 |
Barbora D.Filová |
Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin |
|
4 |
Soňa Gavláková |
SOš obchodu a služieb, CA |
|
5 |
Mollie Rose Nicholson |
Evanjelické gymnázium J.Tranovského, LM |
|
6 |
Barbora Laštíková |
CSŠ Okružná DK |
|
|||
2D |
1 |
Ivana Pavčová |
ŠUV Scotta Viatora RK |
|
2 |
Roman Fábik |
SOŠ Hattalova Namestovo |
|
3 |
Bibiána Haviarová |
PASA TT |
|
4 |
Gabriela Gajdošová |
SOŠE LH |
|
5 |
Michal Urbánek |
Spojená škola KNM |
|
6 |
Jozef Gago |
SSOŠ Bytča |
|
7 |
Matej Majzlík |
SPŠ Martin |
|
8 |
Alžbeta Štetiarová |
SSUŠ Žilina |