V piatok 26. januára 2018 navštívili našu školu naši bývali absolventi Tatiana Zbončáková a Roman Chrenšť. Obaja študujú na Fakulte informatiky Masarykovej univerzity v Brne. V konferenčnej miestnosti sa podelili s našimi žiakmi, ktorí majú záujem o štúdium na tejto univerzite, o svoje skúsenosti. Porozprávali o štúdiu na fakulte,  o uplatnení študentov tejto fakulty. Našim žiakom dali dobré rady, čo robiť, aby boli prijatí na túto fakultu. Poskytli informácie, ako si vhodne voliť predmety, aby štúdium bolo nenásilné, o ubytovaní a stravovaní. Našim žiakom rozdali aj propagačné materiály. Verím, že ich návšteva bola osožná.

Roman a Tatiana na besede

Naša stránka používa cookies. Ak sa chcete o nich dozvedieť viac a prípadne aj ako ich odstrániť, prečítajte si zásady používania cookies..

Akceptujem cookies z tejto webovej lokality. Súhlasím.