Členovia žiackej školskej rady sa dňa 5. februára 2019 zúčastnili projektu s názvom „Inšpirujeme sa navzájom“. Stretnutie sa konalo po záštitou Žilinského krajského stredoškolského parlamentu v priestoroch firmy Schaeffler Kysuce. Našu školu reprezentovala trojica študentov: Peter Laš (Septima A), Veronika Pišteková (III. C) a Silvia Oravcová (III. F).

V priateľskej atmosfére študenti rôznych škôl z celého regiónu spolu zdieľali svoje nápady, aktivity ŽSR a tradičné podujatia organizované na svojich školách. Taktiež sme sa veľa dozvedeli o fungovaní žiackych školských parlamentov od zástupcu Rady mládeže Žilinského kraja a nechýbala ani prezentácia firmy Schaeffler.

Inšpirujme sa navzájom

Pre všetkých bolo toto stretnutie inšpiratívne a motivujúce. Aj my sme si z neho odniesli zaujímavé nápady a tipy ako obohatiť fungovanie našej žiackej školskej rady.

Peter Laš, Septima A

Inšpirujme sa navzájom

Inšpirujme sa navzájom

Naša stránka používa cookies. Ak sa chcete o nich dozvedieť viac a prípadne aj ako ich odstrániť, prečítajte si zásady používania cookies..

Akceptujem cookies z tejto webovej lokality. Súhlasím.