Úvodná stránka

Gymcadca EDUPage

MOODLE

Student's Portal

 

Pozvánka na ples absolventov a priateľov bilingválnej sekcie

14november 2011

Drahí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na 1. ročník plesu absolventov a priateľov slovensko-anglickej bilingválnej sekcie Gymnázia J.M. Hurbana v Čadci.

Ako už samotný názov plesu napovedá, pozývame všetkých absolventov spomenutej sekcie Gymnázia, tzv. “bylinkárov“. Ale nie len vás! Na plese budú rovnako vítaní ako súčasní tak aj bývalí pedagógovia, súčasní študenti, ale aj všetci ostaní, ktorí budú mať chuť sa zabaviť a prežiť jeden nezabudnuteľný večer.

Nechceme, aby bol ples plesom najpompéznejším. Chceme, aby sa stretli starí kamaráti či nerozlučné kamarátky. Aby tí neskôr narodení mohli stretnúť svojich predchodcov v školských laviciach, do ktorých dnes oni dennodenne zasadajú a tí sa s nimi mohli podeliť o svoje skúsenosti a zážitky, ktoré prežili počas štúdia na Gyme. Aby učitelia mohli stretnúť svojich obľúbených ale aj menej obľúbených žiakov, ktorí dnes študujú po celom svete a získať tak pocit, že ich práca nie je zbytočná, ale darí sa im posielať do sveta šikovných ľudí. Jednoducho, aby sme sa spolu stretli, zaspomínali, porozprávali...

...ale samozrejme, nepôjde len o to!

Plagát k pozvánke

V prvom rade pôjde o úžasnú zábavu a veľa výborného jedla. O to, aby ste nemali čas vydýchnuť a na druhý deň mali všetci boľavé nohy, sa bude starať DJ Peter Strýček so svojou nablýskanou aparatúrou. Spoločníka mu bude robiť kysucký heligonkár, s ktorým sú zohratá dvojica. Ten okrem hry na heligónku vie svoje publikum pobaviť aj množstvom vtipov a vytvoriť tak úžasnú náladu. Taktiež môžu spolu zahrať naživo známe brnkačky, a keby vám bolo stále málo, bude pre vás pripravená možnosť zaspievať si česko-slovenské karaoke.

O jedlo a občerstvenie sa bude starať šikovný personál Hotela Tatra Inn. Nebude chýbať prípitok, predjedlo, hlavné jedlo a švédske stoly. Komu by nestačilo, tak si môže byť istý, že stoly budú zdobiť voňavé koláče, pravé oravské korbáčiky a v neposlednom rade tyčinky (tyčinky budú aj sezamové ;) a iné dobroty. Aby ste počas zábavy neboli smädní ako africké ťavy na polročnom sústredení v subsaharskej púšti, budú pre vás pripravené nealko nápoje v neobmedzenom množstve, a aby ste nám nespali až do rána, taktiež kávička. (Alkohol každý podľa vlastného gusta prinesie pod sakom či šatami zabalené v igelitovej taške sám – aby sme nezabudli, aké to bolo ;)

Program si môžete spestriť vlastným pričinením. Sála bude vybavená premietacím prístrojom a plátnom, aby ste sa s nami mohli podeliť o svoje cestovateľské zážitky či zaspomínať na študentské časy prostredníctvom prezentovaných fotografií (táto možnosť je nielen pre tých odvážnejších – téma ľubovoľná).

O zábavu, jedlo a program bude postarané. My tam budeme. Tak neváhajte, vezmite svoje priateľky či priateľov, kamarátky či známych a ukážme, že sa aj my vieme baviť. Tešíme sa na každého!

A kde, kedy a za čo vlastne? Stretneme sa 18. februára v Hoteli Tatra Inn. o 18:36. Cena lístka sa bude odvíjať od vašej rýchlosti. Do nedele 15. januára si budete môcť lístok zakúpiť za jednotnú cenu 25,79 EUR/lístok. Po tomto dátume si budete môcť lístok zakúpiť za 28 EUR/lístok. Lístok si môžete kúpiť osobne “hore na bilingválnom“ po predošlej dohode (najlepšie mailom či telefonátom) u Vandy Bojkovej z triedy 5.F. Tí z vás, ktorí by nemali takúto možnosť (či už z časových, alebo iných dôvodov), bude umožnené platiť bankovým prevodom a lístok bude buď zaslaný na adresu dotyčného alebo osobne predaný do vlastných rúk v deň plesu (viac-menej bude záležať na dohode, aby sme mohli vyhovieť vo väčšej miere každému).

 

S pozdravom

Martin Šustek a Grofčík Lukáš

 PS1: Svoje pripomienky, návrhy a postrehy posielajte na: ples.absolventibgs(a)gmail.com.

PS2: taktiež čekujte: www.facebook.com a www.gymcadca.eu