Naši žiaci z V. G sa dňa 24. 4. 2026 zúčastnili 11. ročníka festivalu „Je sais faire en français“ (Umím francouzsky)“ v Českom Tešíne. Spoločnosť im robila pani profesorka Danka Kocifajová a dvaja francúzski dobrovoľníci z Kericu Noa Bertrand a Florian Dobigeon.
Na priložených fotografiách môžeme vidieť, že na festivale vládla príjemná priateľská atmosféra a žiaci si užili veľa zábavy a naučili sa opäť niečo nové.







