Dňa 7. februára 2024 sa v Dome kultúry v Čadci konalo obvodné kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Naši žiaci naplno predviedli svoje rečnícke schopnosti, umelecké nadanie a opäť zožali úspech. Dominik Korček (Sekunda A) vybojoval 1. miesto v kategórii poézia s básňou od Milana Rúfusa – Údel a rozprávka, Michael Duraj (Sekunda A) získal  2. miesto v kategórii próza s vtipným príbehom Divoká jazda od Jeremyho Stronga. Nežné pohlavie reprezentovala za našu školu Zuzka Fedorová (Príma A), ktorá obsadila v kategórii poézia 3. miesto s básňou Sláviček a vnúčik Vratko od Jána Navrátila.

Hviezdoslavov Kubín

Našim šikovným študentom srdečne blahoželáme a držíme palce v ďalších postupových kolách súťaže.

Miroslava Mravcová

Naša stránka používa cookies. Ak sa chcete o nich dozvedieť viac a prípadne aj ako ich odstrániť, prečítajte si zásady používania cookies..

Akceptujem cookies z tejto webovej lokality. Súhlasím.